Ανακαλύψτε το μέλλον των μαγιό
- Τεχνολογία Tan-Through: Απολαύστε τέλειο μαύρισμα χωρίς γραμμές, χάρη στο καινοτόμο ύφασμά μας που επιτρέπει στις ακτίνες UV να φιλούν απαλά το δέρμα σας.
- Γρήγορο στέγνωμα: Μετάβαση χωρίς κόπο από τη θάλασσα στην ακτή με το υλικό που στεγνώνει γρήγορα.
- Προστασία SPF35: Προστατέψτε το δέρμα σας με ενσωματωμένο SPF35 ενώ απολαμβάνετε τον ήλιο.
- Η πολυτέλεια συναντά την άνεση: Φτιαγμένα με ακρίβεια, τα μαγιό μας παρέχουν μια ανώτερη εφαρμογή που κολακεύει κάθε καμπύλη, υποστηριζόμενη από μια χρωματική παλέτα εμπνευσμένη από τις λεπτές αποχρώσεις της φύσης.
Τα μαγιό TopTan εμφανίζονται στο εξώφυλλο του περιοδικού SHAPE
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να μοιραστούμε τα συναρπαστικά νέα: Τα μαγιό TopTan εμφανίστηκαν στο εξώφυλλο του περιοδικού SHAPE, Ελλάδα.
Τα μαγιό μας είναι σχεδιασμένα με διπλό στόχο την αισθητική και τη λειτουργικότητα. Κάθε κομμάτι εξισορροπεί την κομψότητα με την πρακτική τεχνολογία, όπως το ύφασμά μας που στεγνώνει γρήγορα που προάγει επίσης ένα ομοιόμορφο μαύρισμα. Αυτή η αναγνώριση είναι ένα νεύμα στη δέσμευσή μας για υψηλής ποιότητας και κομψές λύσεις μαγιό.
Σας ευχαριστούμε που είστε μέρος του ταξιδιού μας.
Βρείτε μας στο NaTrue Beauty&Spa Λεμεσός
Προμαχών Ελευθερίας 25-27
Λεμεσός, Κύπρος
Δευτ. - Παρασκευή, 10 π.μ. - 7 μ.μ
Σάββατο, 11πμ - 6μμ
Κυριακή, Κλειστά